شاید کسی پیدا نشه که حاضر باشه مسافت بین کرج تا تهران را فقط برای دیدن نمایشگاه گل و گیاه طی کنه ولی من اینکارو کردم چون عاشق گل و گیاهم عاشق سر سبزی و طراوتم عاشق زندگی کردن وسط یک جنگل خوش آب و هوام!!!

خیلی ها گفتن ارزش نداره بخاطر دیدن یه سری گل و گلدان این همه راه رو برم اونم با متروی شلوغ و پر از ازدحام ولی من میگم ارزشش را داشت روز سه شنبه بود که همراه خواهر همیشه همراهم به تهران رفتیم. پرسون پرسون پل گیشا را پیدا کردیم بعد پارک گفتگو و بعد هم محل دایمی نمایشگاههای تهران که اون روز مخصوص گل و گیاه بود چند سال پیش که رفته بودم فقط درساختمان اصلی گل ها را در تزییناتی زیبا ارایه کرده بودند و فروش نداشتند ولی امسال در فضای باز چند راهرو طولانی را اختصاص داده بودن به عرضه گل و گیاه و مردم هم چه استقبالی میکردند. بیشتر خریداران را خانمها تشکیل میدادند از اونجایی که خانمها ارزش گلها را بیشتر میدونن و روح لطیفشون طراوات گلها را بهتر احساس میکنن. من چون حدس میزدم هنگام برگشت با متروی شلوغ روبرو میشم از خریدن گلدان گل صرفنظر کردم چون میدونستم تا برسم خونه هیچی از گل باقی نمی مونه!

خلاصه آن روز حسابی خوش گذشت و من مثل همیشه دوربینم را همراهم برده بودم تا از صحنه های ناب عکاسی کنم نزدیک 400 عکس انداختم و 6 تا باتری خالی کردم!

چند تایی از عکسایی که گرفتم را برای مزین کردن مطلبم میگذارم امیدوارم خوشتون بیاد و شما هم در نمایشگاه با طراوت بعدی حضور داشته باشید!

 

کلبه ی گل!

دیوار گل!

مردم با احساس بازدید کننده!

کاکتوس های گلدار که ١۵٠٠٠ هزارتومن قیمت داشتند!

تا نمایشگاه بعدیلبخند