نتیجه ی بی ادبی

از دفتر خاطرات من!

توی کوچه چند تا پسر تخس فوتبال بازی می کردند تا من از کنارشون عبور کنم سه بار متوالی مثلا تصادفی توپشون خورد به ساق پای بنده من هم با عصبانیت و جسارت تمام توپ فوتبالشان  را برداشتم و از بالای دیوار کناریم به اونطرف پرت کردم و با خونسردی از کنار اعتراضات و دادو فریاد هایشان گذشتم و بعد یه گوشه کمین کردم تا ببنیم چطوری دنبال توپشون میرن؟

بیچاره طفلک ها چند نفری قلاب گرفتن تا از دیوار بلند مدرسه به اون طرف بپرن و توپشون را بردارن ولی از اونجایی که اصولا آقا پسرها فقط ادعای قدرت و برتری میکنن متاسفانه نتونستن از دیوار بگذرن و به توپشون برسن!

راستش را بخواهید یک کمی دلم برایشان سوخت ولی باید اینکار را میکردم که درس عبرتی میشد برای آنها و سایرین تا به یک رهگذر محترم بی ا حترامی نکنند!

 

/ 16 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
yaser

در گذرگاه زمان خيمه شب بازي دهر ** با همه تلخي و شيريني خود مي گذرد ** عشق ها مي ميرند رنگها رنگ دگر مي گيرند** وفقط خاطره هاست كه چه شيرين و چه تلخ دست ناخورده به جا مي ماند [خنده] جالب بود

مشترک مورد نظر

سلام. خسته نباشید. ممنون از حضورتون در وبلاگم و اظهار لطفتون. در مورد سوالتون هم باید بگم کار خاصی برای برگزیده شدن وبلاگم نکرده ام. فقط در مسابقات شرکت کردم و شکر خدا برگزیده شدم. امیدوارم شما هم با تقویت وبلاگتون و تخصصی کردن کار وبلاگتون برگزیده بشید. موفق باشید.

فرزانه

آخی..........یاد بچگی هام افتادم که میرفتم رو چمنا بازی میکردم و هر دفعه اون باغبونه با بیلش میومد دنبالمون میکرد و ما فرار مبکردیم!

حاج مصطفی

سلام . و وقت بخیر . با مطلب و یک قالب جدید به پیشواز رمضان رفته ایم . زود بدو بیا که دیر نشه . یا فاطمه[چشمک][گل][چشمک]

فرشاد رفیعی

سلام. ممنونم سر زدی نه بابا، اینا داستانهایی هستن که توی این 26 سال یه جورایی روی من تاثیر داشتن. به جز متن بچه های بد که خودم نوشتم دیگه هیچکدومش مال من نیست

فرشاد رفیعی

سارا خانوم عکسای جدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آمد

[نیشخند][نیشخند][نیشخند]

امید

سلام ممنون که اومدید

فرشاد رفیعی

سلام تا حالا به بهترین لحظه های زندگیت فکر کردی؟ اگه لطف کنی و یه سری به وبلاگم بزنی خیلی منو خوشحال می کنی.

متین جانت

سلام خیلی جالب بود وبلاگت ولی بذار یه انتقاد کوچولو ازت بکنم اونم اینکه تا فقط خواستی دختر هارو بهتر جلوه بدی .باتمام احترامی که به دخترها قائل هستم ولی کمی توگفته هاتون اغراق کردین کمی تجدید نظر فک کنم بهتر باشه. ممنون متین جان